Şekillendirme ve koruma bir arada

08 Ağustos 2014 Cuma

Hobby Saç Köpüğü, yenilenen formülüyle saçları şekillendirirken koruyor

sekillendirme-ve-koruma-bir-arada

Yaz mevsiminde sık yıkanan saçlar için kısa sürede şekil vermek ve bakımlı, parlak, hacimli saçlara sahip olmak daha fazla önem kazanır. Hobby Saç Köpüğü yenilenen ve zenginleştirilmiş formülü ile saçlar dört mevsim her türlü koşulda uzun süre korunuyor. İçeriğindeki Pro-Vitamin B5, saçta  koruyucu bir tabaka oluşturarak saçları besler ve nemlendirir, dolgun ve hacimli saçlar yaratır.


Ultra Güçlü, Ekstra Hacim, Canlı Bukleler, Ekstra Parlaklık olarak 4 farklı çeşidi olan Hobby saç köpüğünün “Ekstra Parlaklık” ve “Ekstra Hacim” çeşitleri şimdi sıvılaştırılmış keratin ve ipek proteini içeriyor.

Hobby Ekstra Hacim saç köpüğü saça kökten uca hacim verirken dolgun ve doğal bir görünüm kazandırır. Hobby Ekstra Parlaklık saç köpüğü de saçı besler ve korurken ekstra parlaklık ve canlılık kazandırır.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri