Sektörün bir devi daha Omega'yı seçti: YKS

16 Ağustos 2012 Perşembe

Yapı Kredi - Koray İnşaat ortaklığı olan YKS Tesis Yönetimi tarafından yönetilen, Bandırma'nın ilk ve tek AVM'si Liman AVM, müşteri sadakati ve kampanya süreçleri için Mall-Wizard sistemini tercih etti

sektorun-bir-devi-daha-omegayi-secti-yks

Liman AVM’de dün (15 Ağustos) başlatılan sistemin ilk kampanyası, birçok ödülün verildiği Milli Piyango İdaresi (MPİ) onaylı çekiliş kampanyası oldu. 1 adet Renault Megane'ın yanı sıra oturma grupları, yemek odaları gibi hediyelerin çekiliş ile dağıtılacağı kampanya ilk günden itibaren büyük ilgi görüyor.

Kampanya süresince müşterilerden temel bilgileri dışında, ilgi alanları, AVM'de görmek istedikleri etkinlikler gibi özel bilgiler de toplanacak.

Öte yandan AVM müdürü Engin Çeler de MPİ çekiliş kampanyası devam ederken, bir yandan da anlık hediye kampanyaları ile AVM ziyaretçilerine sürprizler yapılacağını ve başta Bandırma halkı olmak üzere komşu bölgelerdeki müşteriler için de bir çekim merkezi oluşturmayı hedeflediklerini belirtti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri