Sema sergisi M1 Gaziantep’te gerçekleşecek

11 Aralık 2015 Cuma

Fotoğraf sanatçısı Celal Gezici’nin Şeb-i Arus törenlerindeki sema fotoğraflarının yer aldığı sergisi M1 Gaziantep AVM’de ziyarete açıldı

sema-sergisi-m1-gaziantepte-gerceklesecek

Fotoğraf sanatçısı Celal Gezici’nin “Aşk-ı Sema” adlı sergisi M1 Gaziantep AVM’de ziyarete açıldı. AVM’nin fuayesinde açılan ve 17 Aralık gününe kadar gezilebilecek sema konulu sergide sanatçının 42 eseri yer alıyor.

 

M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir, kültürel ve sosyal hayata katkıda bulunmak amacıyla çeşitli etkinlikler düzenlediklerini belirterek, “Aşkı-ı Sema sergisi de bu amaçla gerçekleştirdiğimiz bir etkinlik. Sergiye, daha önceki etkinliklerimizde olduğu gibi yoğun ilgi gösterileceğine inanıyorum.” dedi.


Sergi hakkında da bilgiler veren Gizir, “Sergide sanatçının 2007 yılı UNESCO Mevlana Yılı etkinlikleri kapsamında Şeb-i Arus törenlerinde çekilmiş fotoğrafları bulunuyor. Fotoğrafların altında da Mevlana’nın çeşitli sözleri yer alıyor.” diye konuştu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri