“Senin İçin Yürüyorum”, bir çocuğu sevindirdi

02 Nisan 2014 Çarşamba

Ece Türkiye Proje Yönetimi AŞ tarafından yönetilen Maltepe Park Alışveriş Merkezi, ünlü oyuncu ve top modeller eşliğinde bir sosyal projeye daha imza attı. Banu Noyan’ın koreografisinde gerçekleşen defilenin sunuculuğunu son dönemlerin çok konuşulan isimlerinden Ceyda Ateş üstlendi. Omurilik Felçlileri Derneği’nin yürüttüğü "Senin İçin Yürüyorum” projesi kapsamında Maltepe Park AVM’de yapılan defilenin sürpriz ismi ise yakışıklı oyuncu Caner Cindoruk oldu. Cindoruk, bir çocuğu akülü tekerlekli sandalye ile buluşturmak için podyumda yürüdü

senin-icin-yuruyorum-bir-cocugu-sevindirdi

Podyum için daha önce birçok teklif aldığını belirten Caner Cindoruk, “Böyle anlamlı bir iş için podyumda olmak istedim" dedi. Ceyda Ateş ise son dönemlerde birçok hayır işinde bulunmaya özen gösterdiğini ve bundan sonrada yoğun iş hayatına rağmen buna devam edeceğini söyledi.

AVM’de yer alan markaların ilkbahar & yaz koleksiyonlarının sergilendiği defilede Türkiye’nin topmodelleri Şenay Akay, Ece Gürsel, Eylem Şenkal, Irmak Atuk, Şebnem Schaefer, Hasan Yalnızoğlu,  Serkan Tan Ormancı ve Banu Miray Işık başta olmak üzere 26 manken podyumda yürüdü.

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Başkanı Ramazan Baş ve bu projeyle akülü sandalyesini alan Nurşah Usta, mutluluklarını dile getirerek Maltepe Park Alışveriş Merkezi Müdürü Vedat Özeren'e ve Banu Noyan'a teşekkür plaketlerini verirken, "Bizlerin unutulmaması sayesinde bir küçük kardeşimizi özgürlüğüne kavuşturduk. Akülü sandalye bizlerin ayakları oluyor. Çocuklarımızı güldüren herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri