“Sensiz Ölümdür Aşk”ın yazarları Kozzy AVM’ye geliyor

28 Mart 2014 Cuma

İki insan, iki ülke, kesişen iki hayat ve bir müthiş aşk hikayesinin kaleme alındığı “Sensiz Ölümdür Aşk” romanı Stefano ve İzmir'in hikayelerini anlatmak için 50 yazarı bir araya getirerek, Türkiye ve dünyada bir ilke imza attı. Kozzy Alışveriş Merkezi ise roman yazarlarını ziyaretçileriyle buluşturacak

sensiz-olumdur-askin-yazarlari-kozzy-avmye-geliyor

Romanın yazarlarından Gökmen Küçüktaşdemir, Fulya Demirören ve Birgen Engin ile romanla aynı adı taşıyan müzik albümündeki şarkıların hem bestesini hem de sözlerini hazırlayan Hakan Asılkefeli 29 Mart Cumartesi günü Kozzy AVM’de gerçekleştirilecek olan imza gününde hayranlarıyla bir araya gelecek.

Kozzy’de 16.00  ile 17.00 saatleri arasında düzenlenecek olan etkinlikte Kozzy ziyaretçileri ile sohbet edecek ve ardından mini bir konser de verecek olan sanatçılar, daha sonra “Sensiz Ölümdür Aşk” isimli roman ve romanla aynı adı taşıyan CD’yi imzalayacak.

Kitabın geliri Ulusal Down Sendromu Derneği’ne bağışlanacak
Kitabın ve ve kitapla aynı adı taşıyan müzik albümünün satışından elde edilecek olan gelir de eğitime bağışlanacak. Bu yönüyle, bir sosyal sorumluluk projesi olan “Sensiz Ölümdür Aşk” adlı roman ve albümünden elde edilecek gelir Ulusal Down Sendromu Derneği’ne, down sendromlu çocukların eğitiminde kullanılmak üzere bağışlanacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri