Sevgililer Capacity alışverişlerinde Mercedes kazanacak

30 Ocak 2017 Pazartesi

Sevgililer Günü hediyesini Capacity Alışveriş Merkezi’nden alan sevgililer, 19 Şubat gününe kadar devam eden çekiliş kampanyası ile iki adet Mercedes Benz C180 AMG’den birine sahip olma şansını yakalayacak

sevgililer-capacity-alisverislerinde-mercedes-kazanacak

Alışveriş merkezinden toplam 100 TL’lik alışveriş yapan herkes çekilişe katılma hakkını kazanacak.  İki talihli misafir 25 Şubat gününde, Capacity etkinlik alanında gerçekleşecek çekiliş ile belirlenecek. Kırmızı ve mavi renklerdeki özel pakete sahip Mercedes Benz C180 AMG otomobilleri kazanan şanslılar, 3 Mart gününde Posta gazetesinde duyurulacak.

 

Bakırköy’ün merkezinde yer alan ve yılda ortalama 22 milyon kişiyi misafir eden Capacity, ünlü marka karması, cafeleri, gece saat 02.00’a kadar açık restoranları, sanatsal etkinlikleri ve özel günlerdeki aktiviteleri ile hem alışverişin, hem yaşamın merkezi olmayı sürdürüyor.

 

*Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü Bahisler ve Oyunlar Dairesi Başkanlığı’nın 02.11.2016 tarihli 40453693-255.01.02-2672-8068 nolu izni ile düzenlenmiştir.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri