Sevgililer Günü kalbi Midtown’da atıyor

13 Şubat 2013 Çarşamba

Muğla’nın Bodrum ilçesi Ortakent beldesinde bulunan Midtown Alışveriş Merkezi, 14 Şubat Sevgililer Günü için Twitter’da bir yarışma düzenledi

sevgililer-gunu-kalbi-midtownda-atiyor

Midtown Alışveriş Merkezi içinde gizlenmiş aşk notlarını 1-13 Şubat günleri arasında #askmidtowndahoshtage ile en çok tweeti atan çift TheHunger’de romantik bir akşam yemeği kazanacak.

Alışveriş merkezine giden birçok çift gizlenmiş aşk notlarını Twitter’da paylaşarak birbirleri ile yarışıyor. Mağazaları alt üst eden çiftler en çok aşk notunu bulup sosyal paylaşım sitesinde paylaşıyor.

Midtown Alışveriş Merkezi’ne giden Okan ve Sevil çifti, afişleri gördüklerini belirterek, “Yarışma çok hoşumuza gitti, ama AVM genel süslemesi çok daha güzel ve aşk dolu olmuş. Biz de Twitter’da bir aşk notu paylaştık. İnşallah romantik akşam yemeğini biz kazanırız”dedi.

12 yıldır evli olan Tunç ve Meyra çifti ise Sevgililer Günü için yapılan indirimleri duyduklarını ifade ederek, “Mağazaların genelinde büyük indirimler var. Bazı mağazaların raflarında aşk notları gördük ve çok hoşumuza gitti. Daha sonra Twitter’da bir yarışma olduğunu öğrendik. Biz de bir aşk notu paylaşacağız. Bizim de 12 yıldır kalbimiz kıpır kıpır” ifadelerini kullandı.

1-13 Şubat günleri arasında devam eden yarışmada sevgililer Midtown Alışveriş Merkezi’ne akın ederek hem indirimlerden faydalanıyor hem de aşk notu avına çıkarak yarışmaya katılma şansını yakalıyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri