Sevgilinize bir hediye sizden, bir hediye Palm City’den

06 Şubat 2013 Çarşamba

Sevgililer Günü’nü bir dizi etkinlikle kutlayan Palm City AVM, 9-14 Şubat günleri arasında düzenleyeceği bir kampanya ile aynı gün içinde bir defada veya toplamda yapacağınız her 100 TL alışverişinize sürpriz hediyeler kazandıracak

sevgilinize-bir-hediye-sizden-bir-hediye-palm-cityden

Alışveriş fişi veya faturası ile kampanya standına başvurarak aşk panosu üzerindeki kalplerden birini seçerek hediyenizi alabilirsiniz. Mehmet Erdem en güzel aşk şarkılarını Palm City AVM’de seslendirecek.

İlk albümü “Herkes Aynı Hayatta”nın çıkış şarkısı “Hakim Bey” ile kısa sürede dikkatleri üzerine çeken Mehmet Erdem, Sevgililer Günü etkinlikleri kapsamında Palm City Mersin AVM’de hayranlarıyla buluşacak. 10 Şubat Pazar günü saat 16.00’da imza etkinliğine katılacak olan sanatçı, sevilen şarkılarını sevgililer için seslendirecek.

12 Şubat Salı günü saat 13.00’te Davranış Bilimleri ve İletişim Uzmanı Aşkım Kapışmak, kadın ve erkek ilişkileri üzerine bir sohbet gerçekleştirip “Aşkımın Beden Dili” adlı yeni kitabını hayranları için imzalayacak.

14 Şubat Çarşamba Sevgililer Günü’nde Palm City Mersin AVM’de hemşire kıyafetli görevliler üzerinde “aşk acısına iyi gelir”, “kısmet açıcı” gibi esprili sözler yazan şırıngalar ile sevgililere vişne suyu ikram edecek. Saat 15.00’te başlayacak trio müzik dinletisinde dünden bugüne aşk şarkıları seslendirilecek. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri