Sevil mağaza yatırımlarına devam ediyor

24 Eylül 2014 Çarşamba

Türkiye’nin ilk kozmetik zinciri Sevil, zincirine bir halka daha ekledi. İzmir’deki 6’ncı mağazasını, İzmir’in kalbinde, Agora Alışveriş Merkezi’nde görkemli bir törenle açan Sevil, bu yatırımı ile Türkiye’deki mağazalarının sayısını 54’e yükseltti

sevil-magaza-yatirimlarina-devam-ediyor

Avantajlı ve keyifli alışveriş için yeniliklerde her zaman öncü olan Sevil, İzmir’deki 6’ncı mağazasını İzmir bölgesinin moda ve eğlence anlayışının dinamik ve yenilikçi ismi Agora Alışveriş Merkezinde açtı. Mağaza, Balçova Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya, Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, Sevil Mağazaları Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Sevilla, eşi Lusi Sevilla, kızları Dilara Sevilla ve mağaza çalışanlarının da katılım gösterdiği görkemli bir törenle açıldı.

Türkiye genelin de 54’üncü mağazasını İzmir Agora Alışveriş Merkezinde açan güzelliğin dünyası Sevil’in yeni mağaza açılışını konuklar gün boyu sürprizler, hediyeler ve indirimlerle karşıladı. Dünyanın en prestijli kozmetik markalarını müşterilerine en uygun koşullarla ulaştırmayı ilke edinen Sevil, konuklarına ücretsiz makyaj ve cilt bakımı uygulamaları hizmeti de sundu.

Ünlü markalar Sevil’de
Güzelliğin Dünyası Sevil İzmir Agora Alışveriş Merkezin”nde; Bvlgari, Chanel, Calvin Klein, Chloe, Dior, DKNY, Dolce &Gabbana, Emporio Armani, Escada, Estee Lauder, Giorgio Armani, Gucci, Kenzo, Prada, Thierry Mugler gibi dünyaca ünlü parfüm markalarının yanında Carita, La Mer, Shiseido, La Prairie, Valmont, Lancome, Clinique gibi cilt bakım ve makyaj markaları ve sadece Sevil mağazalarında bulunan Sevilla, Dr. Brandt, Methode Jean Piaubert, Cottage, Bogart, Comme Des Garcons, Carven, Jesus Del Pozo, Tous, Roberto Verino, gibi dünyaca ünlü markaları ziyaretçiler ile buluşturuyor.

Sevil para mağaza açılışında kazandırdı
Konuklar, Agora Alışveriş Merkezi’ndeki yeni Sevil  mağazasının açılışı nedeniyle “Her 100 TL’lik Alışverişe anında 100 Sevil Para” kampanyasından da faydalandı. Kazanılan Sevil Para’lar Sevil Card’ta birikerek bir sonraki alışverişlerde veya anında indirim ve özel fırsat olarak geri dönüyor.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, ürün çeşitliği kadar hizmet anlayışı ile de alışveriş tutkunlarını memnun eden Türkiye’nin ilk kozmetik zinciri Sevil’in, 54’üncü mağazasını Agora Alışveriş Merkezi bünyesinde, sektörün güçlü ve yenilikçi diğer markaları ile birlikte yer alacağından duyduğu memnuniyeti belirterek, Sevil mağazasına bol kazançlı ve verimli bir yıl geçirmelerini temenni etti. Noyan 22-30 Eylül günleri arasında B Blok aktivite alanında minyatür ve tezhip sanatçısı Sezen Okur’un köklü bir geleneğe sahip olan ve minyatür sanatının çağdaş bir yaklaşımla ele alındığı 30 adet çok özel çalışmalarını yer alacağı  “Minyatür Sergisi”ni görmeleri için tüm İzmirlileri Agora Alışveriş Merkezi’ne davet etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri