Şevval Sam Forum Aydın’da

06 Eylül 2013 Cuma

D&R, Forum Aydın mağazasında Şevval Sam’ı ağırlıyor

sevval-sam-forum-aydinda

Şevval Sam, modern ve klasik tangoların harmanlanmasıyla oluşan “Tango” adlı yeni albümüyle, 7 Eylül Cumartesi günü saat 14.00’de Forum Aydın D&R’da dinleyicileri ile buluşuyor.

Şevval Sam’dan Tango albümü
Karadeniz türküleri, Türk sanat müziği eserleri, arabesk şarkıları yorumladığı albümlerden sonra Şevval Sam, şimdi de modern ve klasik şarkıları seslendirdiği tango albümü yaptı. İki yıl gibi bir sürede hazırlanan albümde, Türkiye ve dünyadan eserlerin yanı sıra yeni bestelerle birlikte 17 şarkı bulunuyor.

Albüm, Kalan Müzik tarafından yayınlanırken, albümde solo kemanları ünlü virtuoz Cihat Aşkın çalarken, albüm üzerine 7 farklı aranjör çalıştı. Masteringi ise Pink Floyd, Beatles, Queen, Oasis gibi grupların tercih ettiği Londra'daki Abbey Road stüdyolarında tamamlandı.

Ayrıca albümde, Astor Piazzola'nın “Libertango”  ve Carlos Gardel'in “Por Una Cabezza” eserlerine Türkçe sözler yazıldı ve yeniden yorumlandı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri