Seyhanlarda İlk 11 Tamam

24 Eylül 2008 Çarşamba

1978 yılında kurulan Bursanın ilk yerel marketlerinden Seyhanlar Alışveriş Merkezi, 2008 yılındaki hedefi olan 11inci şubesini Yenibağlarda Bursalıların yoğun ilgisiyle birlikte, geçtiğimiz günlerde hizmete açtı.

seyhanlarda-ilk-11-tamam
Çalı, 1050 Konutlar, Emek, Görükle, Beşyol, Yediselviler, Çekirge, Mudanya, Güzelyalı, Burgaz şubeleriyle Bursalılara hizmet veren Seyhanlar Alışveriş Merkezi, Yenibağlar şubesini görkemli bir açılışla hizmete sundu. Seyhanlar, son şubesiyle birlikte toplam 300 kişiye istihdam sağlamış oldu. Bursanın en büyük 250 firması içinde yer alan Seyhanlar Alışveriş Merkezleri şubelerine hizmetini, Bademlide bulunan 5 bin metrekare kapalı alanı olan merkez lojistik depodan sağlıyor. Depodan şubelere sevkiyatlarında Bursada bir ilk olan sistemi gerçekleştiren Seyhanlar, bu sistemde halk sağlığını yakından ilgilendiren, çabuk bozulacak ürünler, özel frigofirik araçlarla şubelere diğer ürünlerle ayrı sevk edebiliyor. Bu sevkiyatlarda peynir, et, tavuk, sucuk, salam, sosis gibi ürünler soğuk zincir kırılmadan veteriner hekim kontrolünde şubelere ulaştırılıyor. Kalite ve ucuzluğun adresi sloganıyla yola çıkan Seyhanlar Alışveriş Merkezleri Genel Koordinatörü Bilal Seyhan, açılışta yaptığı konuşmada görevlerinin en seçkin markaları vatandaşa en ucuza ulaştırmak olduğunu belirterek, misyonumuzla doğru orantılı olarak Türk Standartları Enstitüsü ve Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının onayını almamış hiçbir ürün kesinlikle rafımızda bulundurmuyoruz. Müşterilerimizin sağlığını öncelikle koruyarak vatandaşlarımızın gönül rahatlığıyla mağazalarımızda alışverişlerini sağlamak benim öncelikli görevimdir dedi.


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri