Sezgin Daşdemir Peyba’da

02 Haziran 2014 Pazartesi

Yöre Şirketler Grubu’nun bir üyesi olan Peyba Gıda’nın Zincir Mağazalar Satış Müdürlüğü’ne Sezgin Daşdemir getirildi

sezgin-dasdemir-peybada

Yöre Şirketler Grubu’nun bir üyesi olan, Gemlik ve Edremit bölgesinde üretilen siyah - yeşil zeytinleri yine bu bölgelerdeki fabrikasında işleyerek sofralık zeytin - zeytinyağları, Gelibolu bölgesi peynir ürünleri ile gourme ürünlerin üretimi yapan Peyba Gıda’nın Zincir Mağazalar Satış Müdürlüğü’ne Sezgin Daşdemir getirildi.

1971 İstanbul doğumlu olan, 1993 yılında girdiği sektörde birçok firmada orta ve üst düzey yönetici olarak çalışan ve son altı yıldır zeytin sektöründe hizmetler veren Daşdemir, “Yöre Şirketler Grubu ile yeni bir döneme adım attık. Hem firmayı hem de kendimi geliştirmeye devam edeceğim. Piyasada hali hazırda iyi bir yeri olan Yöre’yi pazarın güçlü oyuncuları arasında daha da yukarılara taşımayı hedefliyoruz” dedi.

Sezgin Daşdemir, evli ve iki çocuk babası.


Fotogaleri Bulunamadı!

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri