Sıcakların çözümü Koçtaş’ta

29 Temmuz 2015 Çarşamba

Ev geliştirme perakendeciliğinin lider kuruluşu Koçtaş mağazalarında yerini alan klima ve vantilatör seçenekleriyle yaz daha rahat geçecek. Koçtaş’ta satışa sunulan klima ve vantilatörler sahip oldukları teknolojik ayrıcalıkların yanı sıra tasarımlarıyla da evlere ferahlık verecek

sicaklarin-cozumu-koctasta

Koçtaş, sıcakların artmasıyla birlikte soğutma kategorisindeki zengin ürün çeşidini ayrıcalıklı kampanyalarla tüketicinin beğenisine sunuyor. İklimlendirme alanındaki lider markaları tüketiciyle buluşturan Koçtaş’ın ürün gamında yer alan duvar tipi, taşınabilir, salon tipi klimalar, masaüstü vantilatörler ve ayaklı vantilatörler yazı serin geçirmek isteyenler için farklı fiyat seçenekleriyle satışa sunuluyor. 

Birçok marka Koçtaş şubelerinde
Koçtaş mağazalarında soğutma ürünleri kategorisinde; Blyss, Beko, Baymak, Rubenis ve Mitsubishi Electric gibi dünyanın önde gelen markaları tüketicinin beğenisine sunuluyor. Yazı rahat geçirmenize yardımcı olan klimalar; konfor, enerji tasarrufu, sessiz çalışma, kullanım kolaylığı, dayanıklılık ve performans gibi özellikleriyle öne çıkıyor. Hızlı soğutma ve ısıtma özellikleriyle kullanım kolaylığı sunan yeni nesil inverter klimalar ayrıca yüzde 50’ye varan elektrik enerjisi tasarrufu da sağlıyor.

Masaüstü ve ayaklı vantilatörler çok pratik ve konforlu
Koçtaş, ev veya işyerinizde kullanabileceğiniz pratik soğutma çözümleriyle de hayatınızı kolaylaştırıyor. Koçtaş’ta satılan masaüstü  vantilatör, ihtiyaç duyduğunuz her alanda ayarlanabilir açısı ve duvara monte edilebilme, USB veya şebeke kullanımı özellikleriyle öne çıkıyor. Ayaklı vantilatörler ise uzun süreli zamanlayıcı, sessiz çalışma ve enerji tasarrufu özellikleriyle yazın sıcak günlerinde yaşam alanlarınıza serinlik katacak.

Koçtaş mağazalarında ve  www.koctas.com.tr internet satış mağazasında taşınabilir klimalar haricindeki tüm klimalarda ücretsiz montaj hizmeti bulunuyor. Koçtaş geniş ürün gamı ile yaşam alanlarında en uygun soğutma çözümlerini bulmak isteyen herkesi mağazalarına davet ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri