Signal’den erkeklere özel ilk diş macunu

21 Temmuz 2016 Perşembe

Signal’den erkeklere özel ilk diş macunu Signal White Now Men, bembeyaz dişlerle dayanılmaz gülüşlerin formülünü sunuyor.

signalden-erkeklere-ozel-ilk-dis-macunu

Signal White Now Men, içeriğinde bulunan mavi ışık mikropartikülleri, mavi ışık teknolojisi ve iki kat güçlü formülü sayesinde erkeklere tek fırçalamada dayanılmaz bir gülüşün kapılarını açıyor. Sigara, çay, kahve gibi diş lekelerini yok ederken citrus, mentol ve nane aroması ile gün boyu ferahlık sağlıyor.

Neden erkeklere özel bir diş macununa ihtiyaç var?
Diş ve ağız bakımı konusunda tüm dünyada, erkekler kadınlardan daha farklı davranıyor. Kadınlar ağız ve diş bakımını makyajlarının bir parçası olarak görürken, erkekler sigara, çay, kahve tüketimi gibi rutin alışkanlıkların dişlerdeki sararma ve leke etkileriyle daha zor başa çıkıyorlar. Signal White Now, bu ihtiyaçtan yola çıkarak dünyada erkeklere özel ilk diş macunu White Now Men’i geliştirdi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri