Sigorta Cini büyümesini sürdürüyor

18 Nisan 2016 Pazartesi

Sigorta Cini, büyüme çalışmalarına devam ederken İstanbul’daki yeni mağazasını Aksaray’da açtı

sigorta-cini-buyumesini-surduruyor

Klasikleşmiş sigortacılık anlayışının dışında bir perakende zinciri olarak hizmet veren Sigorta Cini, yeni mağazasını İstanbul Aksaray’da açtı. 2016 yılı planlamaları kapsamında 10 mağaza açmayı hedefleyen Sigorta Cini, yılın ilk mağazasını Aksaray’da açarak mağaza ağını genişletiyor.


Aksaray mağazasıyla büyümeye hızla devam ettiklerini vurgulayan Sigorta Cini CEO’su Pieter-Bas Vos: “Sigorta alanında 170 yıllık deneyime sahip NN Group yatırımı Sigorta Cini olarak “Mahallenizin Sigortacısı” olma hedefiyle yola çıktık ve kısa sürede önemli başarılara imza attık. Kuruluşumuzdan bu yana 6 farklı şehirdeki mağazalarımızla 23 bini aşan müşteriye ulaştık.” dedi.


Her ailenin hayatın beklenmedik olaylarına karşı güvence altında olması gerektiğine inandıklarını ifade eden Vos: “Müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ederek, kendilerine en uygun sigorta ürününü Türkiye’nin en güvenilir sigorta şirketlerinden karşılaştırmalı olarak sunuyoruz. Önümüzdeki dönemde Türkiye genelinde mağaza sayımızı artırarak daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyoruz.” dedi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri