Sigorta Cini ve Atlasglobal’le sigortalı uçuşlar başladı

03 Ağustos 2016 Çarşamba

Yurtdışına çıkarken aklınız evinizdeki eşyalarda kalmasın diye Sigorta Cini, Atlasglobal Havayolları işbirliğiyle özel bir kampanyaya imza atıyor. Kampanya kapsamında; 15 Temmuz – 15 Eylül günlerinde yurtdışı bileti satın alan ilk 10 bin kişiye üç aylık eşya sigortası hediye ediliyor

sigorta-cini-ve-atlasgloballe-sigortali-ucuslar-basladi

Klasikleşmiş sigortacılık anlayışının dışında bir perakende zinciri olarak hizmet veren Sigorta Cini, Atlasglobal işbirliğiyle düzenlediği kampanya ile yurtdışına yapılan seyahatlerde hem yazlık hem de kışlık evlerdeki eşyaları güvence altına alıyor. Sigorta Cini, 15 Temmuz – 15 Eylül günleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında www.atlasglb.com web sitesi üzerinden yurt dışı bilet satın alan ilk 10 bin kişiye üç aylık eşya sigortası armağan ediyor.


Atlasglobal işbirliğinden duydukları mutluluğu dile getiren Sigorta Cini CEO’su Pieter-Bas Vos: “Türkiye’nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini olarak Atlasglobal ile ortak bir projede yer almaktan dolayı çok memnunuz. Sunduğumuz kampanya ile Atlasglobal’den yurtdışı bileti satın alan ilk 10 bin kişinin yaşam alanı olan evlerinde gerçekleşebilecek risklere karşı koruma altına alan eşya sigortası hediye ediyoruz.” dedi.         


Atlasglobal’in yolcusunu en çok seven havayolu vizyonuyla sektöründe öncü markalarla işbirliğine giderek yolcularına sağladığı avantajları genişletmeye devam ettiğini vurgulayan Atlasglobal Kurumsal İletişim Başkanı Nora Alıcı: “Sigorta Cini işbirliği çerçevesinde yurtdışı bilet satın alan ilk 10 bin yolcumuz üç aylık eşya sigortası sahibi olmaya hak kazanıyor. Yurtdışı seyahat eden yolcularımız, Atlasglobal ile ayrıcalıklı uçuş keyfini yaşarken, yolcularımızın evindeki eşyaları Sigorta Cini’nin bünyesinde faaliyet gösteren HDI Sigorta güvencesi ile korunuyor. Atlasglobal olarak, yolcu memnuniyeti ve sadakati çerçevesinde işbirliklerimize ve projelerimize hız kesmeden devam edeceğiz.” dedi.


Sigorta Cini’nin portföyünde bulunan 11 sigorta şirketinden biri olan HDI Sigorta kapsamında hediye edeceği ilk ateş eşya sigortası ile Türkiye sınırlarındaki konutlarda bulunan kıymetli eşya haricindeki tüm eşyaları; yangın, yıldırım, infilak, sel-su basması, fırtına, yer kayması ve hırsızlığa karşı 5 bin TL’ye kadar teminat altına alıyor. Depremden kaynaklanacak olan hasarlar poliçe kapsamı dışında bulunuyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri