Siirt Andera Park AVM, yeni markalarla buluştu

13 Haziran 2014 Cuma

NTS Danışmanlık tarafından kiralaması ve yönetimi yürütülen Andera Park AVM, yeni kiralamalar ile sosyal yaşam merkezi olma yolunda önemli adımlar atıyor

siirt-andera-park-avm-yeni-markalarla-bulustu

Andera Park AVM 5 salonlu CineAndera Sinemaları, fitness merkezi ve buz pisti ile Siirt halkına sosyal yaşam alanları yaratıyor. 2013 Haziran’da  hizmete açılan Andera Park AVM, Siirt’in işlek caddelerinden Cengiz Topel Caddesi’nde konumlanıyor. 3 tarafı ana cadde ile çevrili olan AVM Siirt Üniversitesi öğrenci yurtlarına, yeni çevre yolu bağlantılarına ve bölge hastanesine 200 metre mesafede bulunuyor.

Andera Park bulunduğu konum itibarıyla civarda yapılmaya devam edilen ve yapılacak olan konutların değerini de artırıyor. Tüm şehir içi toplu taşıma araçları yanı sıra, çevresinde birçok yaşam alanı olan, yürüyerek rahatça ulaşılabilen, AVM barındırdığı bu özelliklerle Siirt’in gözde yatırımlarından biri. 350 araçlık otopark da dahil olmak üzere 5 kat ve 24 bin metrekare kapalı alanda, 14 bin 500 metrekare kiralanabilir alanı bulunan Andera Park AVM de 2M Migros, LC Waikiki, Tekzen, Bimeks, Defacto, Teknosa, Burger King, Flo, Kiğılı, US. Polo, Hatemoğlu, Armine, Kompedan, Flormar, Samsung, Bowling ve daha 50 mağazaya yakın ulusal birçok mağaza ile  hizmet veriyor.

Andera Park AVM 40 kişilik güvenlik ekibiyle rahat ve güvenli alışveriş imkanı sunarken, 25 kişilik temizlik ekibiyle de ziyaretçilere temiz ve ferah bir ortam sağlıyor. Ayrıca kurulan Andera Park Akademi ile verdiği eğitimler sayesinde hizmet kalitesini gün geçtikçe artıyor. Kent hayatına getirdiği çeşitliliğin yanı sıra kente önemli bir ölçüde istihdam sağlamasıyla da öne çıkan Andera Park AVM yatırımı; en kaliteli ürünleri büyük şehirlerden farksız bir ortamda müşteri memnuniyetini birinci koşul olarak önemseyerek hizmete sunuyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri