Siirt‘in ilk AVM’si yarın açılıyor

06 Aralık 2012 Perşembe

Siirt, alışveriş merkezi ile tanışıyor. 56 mağazası bulunan Grossmall AVM ile Siirt’te yeni bir yaşam başlıyor. 30 milyon dolarlık yatırım ile gerçekleşen Grosmall, yarın açılıyor

siirtin-ilk-avmsi-yarin-aciliyor

Siirt’in ilk alışveriş merkezi Grossmall, yarın (7 Aralık) kapılarını açmaya hazırlanıyor. Kiralaması KDM Alışveriş Merkezleri Kiralama ve Yönetim Danışmanlık şirketi tarafından yapılan Grossmall’de yerli ve yabancı toplam 56 mağaza bulunuyor. 3 katlı alışveriş merkezi toplam 11 bin metreklarelik kiralanabilir alana sahip.

LCW, Vodafone, Burger, Sbarro, Odabaşı Restoran, Turkcell, Miss Poem, Rodi Mood, çocuk eğlence merkezi Playnet, Mavi, Hayal Dünyası Oyuncak, Damat, Chicco , 5 salonlu sinema, 6 hatlı  bowling salonu, Flo gibi markalar Grossmall Alışveriş  Merkezi’nde yer alacak.

Yatırımcı Billoris AŞ
Yatırımcı Billoris AŞ tarafından hayata geçirilen Grossmall, şehrin tam merkezinde yer alıyor. Valilik ve belediye binası ile komşu olan Grossmall, Siirt Üniversitesi’ne ve öğrenci yurtlarına ise sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde.

Dört tarafı cadde ile çevrili olan alışveriş merkezi, Siirt’in tüm sosyal yaşam alternatiflerini de değiştirecek. 30 milyon dolarlık yatırım ile gerçekleşen Grossmall alışveriş merkezinde toplam 500 kişi çalışacak.

İlk sinema salonu, ilk çocuk eğlence merkezi
Grossmall ile Siirt’te yeni sosyal yaşam ve eğlence alanları oluşacak. Şehrin ilk bowling salonu, ilk sinema salonu, ilk çocuk eğlence merkezi Grossmall ile birlikte gelecek. Ayrıca Grossmall ile birlikte Siirtliler pek çok yeni marka ile tanışacak.

Siirt, 303 bin 622 nüfus sayısıyla Türkiye toplam nüfusunun yüzde 4,13’ünü barındırıyor. Nüfusun 203 bin 283’ü kadın nüfus olarak karşımıza çıkıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri