Silk and Cashmere Boğazdaki ilk mağazasını açtı

10 Temmuz 2015 Cuma

Dünyanın en sevilen kaşmir markası Silk and Cashmere, İstanbul Boğazı’ndaki ilk mağazasını Bebek’te açtı

silk-and-cashmere-bogazdaki-ilk-magazasini-acti

İstanbul’un her iki yakasında yirmiden fazla mağazası bulunan Silk and Cashmere; dünyanın en doğal ve en saf hammaddesini kullanarak ürettiği kaşmir ve ipek koleksiyonlarıyla teni ikinci bir ten gibi sarıyor. Sıcaklarda terletmeyen, soğuk günlerde üşümeyi engelleyen, nefes alan dokusuyla yaz kış tercih edilen kreasyonlarını artık Bebek’te de satışa sunuyor.

Bir tarafı 24 saat aktif videowall'lu iki cephesiyle dikkat çeken mağaza, organik dokulu dekorasyonuyla da fark yaratıyor. Silk and Cashmere Bebek’te; kadın, erkek, hediye ve aksesuar köşeleri bulunurken ayrıca açılışa özel indirim ve sürprizler marka tutkunlarını bekliyor.

Stili ne olursa olsun kaşmir ve ipek kullanmaktan vazgeçmeyen, her yaştan kadın ve erkeğin tercihi olan Silk and Cashmere; marka tutkunlarının yanı sıra özel günlerde hediye vermekten keyif alan moda tutkunlarının da her zaman her zaman en değerli ve ilk tercihlerinden birisi olmayı sürdürüyor. Silk and Cashmere şimdi de Bebek’te ipek ve kaşmir tutkunlarını ağırlıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri