Silk & Cashmere’e Fransa’dan ödül

28 Mayıs 2013 Salı

Fransa’da ekonomi alanındaki en ciddi ödüllerden biri olan “Uluslararası Yatırımcı Ödülü”ne bu yıl Silk & Cashmere layık görüldü

silk-cashmeree-fransadan-odul

Silk & Cashmere, Paris Sanayi ve Ticaret Odası tarafından kurulan Greater Paris Investment Agency’nin vermiş olduğu “Uluslarası Yatırımcı Ödülü’nün (The International Investor Trophy) sahibi oldu. Üyeleri arasında 100’den fazla Fransız ve uluslararası firma bulunan Greater Paris Investment Agency, Paris’te faaliyet gösteren, farklı ve dinamik yapıya sahip yabancı şirketleri bu prestijli ödülle taçlandırıyor. Önceki yıllarda Google ve Tattaa ödülü alan firmalar arasındaydı.

Paris Sanayi ve Ticaret Odası’nda gerçekleşen gecede “The International Investor Trophy” ödülünü Silk & Cashmere adına, firmanın kurucusu ve CEO’su Ayşen Zamanpur ile Yurt Dışı Pazarlama ve Yeni Projeler Müdürü Ferhat Zamanpur, Fransa Sanayi Bakanı Arnaud Montebourg’tan aldı. Sunuş konuşmasına Montebourg, Silk & Cashmere için; “Türkiye’nin harika bir vitrini ve dinamizm örneği” diyerek başladı.

“Franda’da bir buçuk yıl gibi kısa bir süredir varız”
Silk & Cashmere Ceo’su Ayşen Zamanpur ödülle ilgili olarak; “Böyle bir ödülü almaktan firmam ve ülkem adına çok mutluyum. Bizim seçilme nedenimiz; lüks moda markası olarak St. Germain’de yaptığımız yatırımın kaliteli ve yabancı yatırımcı çekmek isteyen Fransa’nın idealiyle örtüşmesi” dedi. 

Fransa’da Silk & Cashmere olarak yaşadıklarından da söz eden Ayşen Zamanpur; “Fransa’da bir buçuk yıl gibi kısa bir süredir varız. İnanılması zor işçi yasalarına rağmen çok iyi satışlar yakaladığımız için memnunuz. Ancak yasalar girişimcileri biraz daha desteklemeli. Tüm bunlara rağmen Fransızlar markamızı hep fark edip, takdir ettiler; Lyon Üniversitesi’nde vaka çalışması yaptılar örneğin…  WEF (World Entreprenurship) Forum’da beni yedi senedir pioner member olarak onurlandırdılar. Fransa’da tam markamıza göre yüksek bir moda zevki ve seçkin bir alıcı grubu var. Bu bizi daha da motive ediyor. Ayrıca bronz ödül o kadar hoş ki, Paris St. Germain’deki mağazamızda güzel bir köşeye yerleştirdik” dedi. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri