Simit Sarayı Dubai’deki ilk mağazasını açtı

26 Ocak 2017 Perşembe

Geleneksel Türk lezzetlerini dünya ile buluşturan Simit Sarayı, lezzet haritasına Dubai’yi de ekledi

simit-sarayi-dubaideki-ilk-magazasini-acti

Dünya markası olma vizyonuyla yurt dışı açılışlarını tüm hızıylasürdüren Simit Sarayı, dünyanın önemli ticaret merkezlerinden Dubai’de, şehrin en gözde merkezlerinden City Walk Mall’da açtığı ilk mağaza ile yerini aldı.

 

ABD’den İngiltere’ye, Hollanda’dan Suudi Arabistan’a dünyanın dört bir yanında açtığı mağazalarıyla yoğun ilgi gören Simit Sarayı, hızla büyüdüğü Orta Doğu pazarındaki gücünü şimdi de Dubai’de açtığı ilk mağazasıyla taçlandırıyor.

 

Simit Sarayı’nın Suudi Arabistan ve Orta Doğu’da gördüğü ilgiden memnuniyet duyduklarını belirten Simit Sarayı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kavukcu: “15’inci yılımızda Türkiye’nin “global tadı” olarak Dubai’deki ilk mağazamızı hizmete açtık. 2017 yılında da dünyada büyümeye, ihracatımızı arttırmaya ve yatırım yapmaya devam edeceğiz. Kısa sürede dünya arenasında büyük başarılar elde ettik ama bu daha bir başlangıç. Daha dünyada gideceğimiz çok ülke ve daha yapacak çok işimiz var.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri