Simit Sarayı ilk yarıda New York’ta

25 Aralık 2013 Çarşamba

Simit Sarayı, New York'ta mağazasını 2014'ün ilk yarısında açacak

simit-sarayi-ilk-yarida-new-yorkta

Simit Sarayı, New York'ta mağazasını 2014'ün ilk yarısında açacak. Türkiye dışında Hollanda, Almanya ve Suudi Arabistan'da da mağazaları bulunan Simit Sarayı'nın New York mağazası Manhattan'daki ünlü 5'inci Cadde'de yer alacak. Dekorasyonuna başlanan mağazanın dış cephesi şu anda "What's Cooking on 5'th? / 5'inci Cadde'de ne pişiyor?" sloganıyla kaplanmış durumda.

Simit Sarayı İcra Kurulu Başkanı Abdullah Kavukcu şunları söyledi, “Çok uzun zamandır New York'ta Amerikalılara geleneksel lezzetimiz simidi ve bizim kültürümüzün vazgeçilmez lezzetlerini tattırmak için yoğun bir şekilde çalışıyorduk. İlk mağazamız olduğu için açılacak nokta çok önemliydi. Sonunda da arzu ettiğimiz bir lokasyonda lezzetlerimizi sunacak olmaktan çok gururluyuz. 2014 yılı yurtdışı büyüme hedeflerimizi ikiye katladık. 2014 yılında Amerika'da ve İngiltere'de yeni mağazalar açacağız, Hollanda ve Almanya pazarlarındaki büyümemizi de sürdüreceğiz. Ortadoğu'da ise master franchise konusundaki görüşmelerimiz devam ediyor.”

Kaynak: Kobiden


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri