Simit Sarayı Kuveyt’te

24 Ekim 2014 Cuma

Dünya markası olma vizyonuyla yurt dışı açılışlarını tüm hızıyla sürdüren Simit Sarayı, Almanya, Hollanda, Belçika, İngiltere, Mısır, Suudi Arabistan ve Kıbrıs’ın ardından yurt dışı lezzet durakları arasına Kuveyt’i de ekledi

simit-sarayi-kuveytte

Orta Doğu’nun en önemli ülkeyerinden Kuveyt’in önde gelen alışveriş merkezi Kuveyt E-Mall bünyesindeki Simit Sarayı mağazasını 12 Ekim 2014, Pazar günü açtıklarını belirten Simit Sarayı İcra Kurulu Başkanı Abdullah Kavukcu, “Orta Doğu’da simide inanılmaz bir ilgi var.

Simidin yanı sıra başta börek çeşitlerimiz olmak üzere diğer lezzetlerimizi de çok beğeniyorlar. Markamızı çok seviyorlar, başta Araplar olmak üzere diğer Orta Doğu ülke vatandaşları mağazalarımıza çok büyük ilgi gösteriyor.

Her gün 08:00-24.00 saatleri hizmet veren Kuveyt E-Mall Simit Sarayı da lezzetli ürünlerinin yanı sıra ferah atmosferi ve sıcak dekorasyonu ile çok beğenildi” dedi. Kuveyt E-Mall Simit Saray, başta simit, açma, poğaça, pide, börek, dürüm, sandviç, kurabiye ve pasta çeşitleri, mantı, köfte, salata, kahvaltı ve makarna seçenekleri olmak üzere  zengin Türk tatlarından menüsü ile hizmet veriyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri