Şimşek Gıda tüketicilere tavsiye edildi

19 Temmuz 2013 Cuma

Şimşek Gıda, Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından “Tavsiye Ediyoruz Sertifikası” ile onurlandırıldı. Tüketiciler üzerinde önemli bir referans olarak kabul edilen “Tavsiye Ediyoruz Logosu”na sahip olan Şimşek Gıda, yapılan araştırmada “son bir yıl içinde en çok beğenilen ve tercih edilen markalardan biri” oldu

simsek-gida-tuketicilere-tavsiye-edildi

Avrupa Birliği’nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği (TTKD), Şimşek Gıda’yı tavsiye etti. TTDK, üye tüketiciler arasında Bisküvi sektöründe “markaya ilgi” derecesini araştırdı ve kalite açısından, beğeni derecesini ölçtürdü. Son bir yıl içinde “En çok beğenilen ve tercih edilen markalardan birinin” Şimşek Gıda olduğu ortaya çıktı. Böylece dernek tarafından Şimşek Gıda’ya “Tavsiye Ediyoruz Sertifikası” verildi.

Artık tavsiye logosu taşıyacak
Dünya ve Türkiye’deki tüketiciler üzerinde önemli bir referans olan TTKD, Şimşek Gıda ve ürünlerinin rahatlıkla tüketilebileceği mesajını da vermiş oldu. Bundan böyle Bien Kruvasan, Sponge Cake, Roxy ve Tio gibi markalarının üzerinde TTDK’nın referansıyla “Tavsiye Ediyoruz Logosu” da yer alabilecek.

Şimşek Gıda Genel Müdürü Erol Şimşek, “Amacı tüketicileri gözetmek olan TTKD tarafından böyle bir ödüle değer bulunmak gurur verici. Önemli bir referans olarak görüyoruz ve tüm ürünlerimizde ‘Tavsiye Ediyoruz Logosu’nu gururla taşıyacağız” dedi.

Türkiye'nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında yer alan Şimşek Gıda, Karaman Organize Sanayi Bölgesi’nde üretim yapıyor. Fabrikasını modern yatırımlarla çağdaş bir düzeye taşıyan Şimşek Gıda bugün; 85 bin metrekaresi kapalı 50 bin metrekaresi açık olmak üzere toplam 135 bin metrekarelik alana sahip tesislerinde, bin 400’ü aşkın çalışanı ile hizmet veriyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri