Şinasi Günaydın defilesinde yıldızlar geçidi yaşandı

07 Şubat 2017 Salı

3-5 Şubat günleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleşen 2017 Evlilik Fuarı, Şinasi Günaydın defilesiyle açıldı

sinasi-gunaydin-defilesinde-yildizlar-gecidi-yasandi

Erkek modasının önde elen isimlerinden Şinasi Günaydın'ın 2017 damatlık trendlerini sergilediği “Miracle” isimli defilede adeta yıldızlar geçidi yaşandı. Banu Noyan koreografisiyle gerçekleşen defilenin sunumunu ünlü sanatçı Çiğdem Tunç üstlendi. Podyumda ise manken Şenay Akay'ın yanı sıra Nuri Alço, Gurur Aydoğan, Nida Şan, Murat Başaran, Emre Kızılırmak ve Hasan Yalnızoğlu da yürüdü.


Açelya Elmas da finalde gelinlikle podyuma çıktı

Yeşilçam yıldızı Nuri Alço ilk kez mankenlik yaptığını belirterek çok heyecanlı olduğunu söyledi. Alço ayrıca, “Podyumda yürümek hiç kolay değilmiş. Sevgili Banu Noyan'ı kıramadım. Herkes çok beğendi. Bundan sonra mankenliğe devam edebilirim.” dedi.

 

Şarkıcı ve oyuncu Açelya Elmas’ta finalde gelinlikle podyuma çıktı. Ünlü manken Şenay Akay binlerce taştan hazırlanan Türk bayrağı motifli gelinliğiyle podyuma çıkarak “Memleketim” şarkısı eşliğinde yürüdü. 2017 yılından çok umutlu olduğunu söyleyen Şenay Akay: “İnşallah 3 ay içinde birini bulursam evlenmek istiyorum.” diye konuştu.

 

Podyumların tek profesyonel çocuk modeli Banu Miray da gelinlikle podyuma çıktı ve büyük alkış aldı. Şinasi Günaydın defilesi Askeri Grup, Renkli Grup, Kadife Grup, Siyah Grup olmak üzere 4 grupta sergilendi. Ayrıca Pınar Bent Modaevi de gelinlikleri ile defile de yer aldı.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri