Sınger’in Bir Yastık Hikâyesi sergisi Antares’te

24 Haziran 2014 Salı

Singer, bu yıl Türkiye’deki 110’uncu yılını “Bir Yastığa Baş Koymak-Bir Yastık Hikâyesi” adını verdiği anlamlı bir sosyal sorumluluk projesi ile taçlandırıyor. Proje, 30 Haziran – 6 Temmuz günleri arasında Antares Alışveriş Merkezi’nde sergilenecek

singerin-bir-yastik-hikayesi-sergisi-antareste

Anadolu’nun geleneksel uzun yastıklarının; Muzaffer Çaha, Hakan Elyaban, Ahmet Eraslan, Vural Gökçaylı, Dilek Hanif, Cemil İpekçi, Sadık Kızılağaç, Yıldırım Mayruk, Faruk Saraç, Barbaros Şansal ve Zuhal Yorgancıoğlu gibi ülkemizin en önemli modacıları tarafından yeniden yorumlandığı Bir Yastık Hikâyesi Sergisi, 30 Haziran – 6 Temmuz günleri arasında Antares Alışveriş Merkezi’nde meraklılarını bekliyor.

“Haute couture” alanında yüksek dikiş tekniğini yaşatan ülkemizin 11 ünlü modacısı tarafından hazırlanan yastık tasarımları; bazen bir ömrü, bazen bir ideali, bazen bir hayatı, evliliği ve her şeyden daha önemlisi aşkı simgelerken duygu dünyamızın kapılarını da aralıyor. Sergide Muzaffer Çaha, yin ve yang; Hakan Elyaban, aşkın sembolü gül; Ahmet Eraslan, gül ve diken; Vural Gökçaylı, aşkın ve ölümsüzlüğün adı olarak tanımladığı lale; Dilek Hanif, dantel temalı yastık tasarımları ile yer alacak.

Sadık Kızılağaç, tasarımında bir yastığa baş koymak için atılan ilk adımı vurgularken Yıldırım Mayruk kadın vücudu şeklinde tasarladığı yastık ile serginin en özel çalışmaları arasında yerini alacak. Zuhal Yorgancıoğlu, sarmaşık motifleri ile aşkı, Faruk Saraç, galaksi ve yıldızlarıyla kozmosu tasarımına taşırken Barbaros Şansal, dikenli tellere takılan kuş tüylerine, Cemil İpekçi ise birçok kültürde farklı anlamlar taşıyan lotus motifli çalışması ile sergiye kendi yorumunu katacak.

Singer’in Bir Yastık Hikayesi Sergisi’ni, Antares Alışveriş Merkezi’nde 30 Haziran’dan itibaren 6 Temmuz’a kadar görebilirsiniz.

Ücretsiz workshop
Yine Antares Alışveriş Merkezi’nde, 30 Haziran – 6 Temmuz günleri arasında AVM ziyaretçilerine özel ücretsiz workshop düzenleyecek olan Singer, dikişe meraklı tüm katılımcıları etkinlik alanına bekliyor. Dikiş makineleri, kumaşlar ve gerekli tüm diğer malzemelerin Singer tarafından temin edileceği workshop’ta katılımcılar, diledikleri her şeyi dikebilecek. Ayrıca workshop katılımcılarına Singer’den sürpriz hediyeler verilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri