Şişecam’da görev değişikliği

15 Ocak 2014 Çarşamba

Şişecam Topluluğu ‘Cam Ev Eşyası Grubu’na yeni Pazarlama ve Satış Başkan Yardımcısı atandı

sisecamda-gorev-degisikligi

Şişecam Topluluğu Cam Ev Eşyası Grubu Pazarlama ve Satış Başkan Yardımcılığı görevine Hilmi Hakan Tuncay getirildi.

Şişecam Topluluğu, ana faaliyet alanlarından Cam Ev Eşyası Grubu’nun bünyesine deneyimli bir ismi daha kattı. Hilmi Hakan Tuncay, Cam Ev Eşyası Grubu Pazarlama ve Satış Başkan Yardımcısı olarak göreve başladı.

Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden 1992 yılında mezun olan Hilmi Hakan Tuncay, iş hayatına aynı yıl Etap Makina Kalıp Sanayi’de Bütçe Planlama Uzmanı olarak başladı. Ardından 1994-1995 yılları arasında İzmir Demir Çelik Sanayi’de görev yapan Tuncay, 1996 yılında Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Ticaret AŞ’ye geçti. Burada sırasıyla Bölge Satış Temsilcisi, Ankara Bölge Satış Müdürü, Pazar Geliştirme Müdürü,  Satış Direktörü olarak çalışan Tuncay, son olarak Perakende ve Satış Direktörlüğü görevini yürütüyordu. 

Evli ve bir çocuk sahibi olan Hilmi Hakan Tuncay, iyi derecede İngilizce, Fransızca ve orta derecede İtalyanca bilmektedir.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri