Sodexo’nun eski CEO’su kendi markasını yarattı

21 Şubat 2013 Perşembe

Sodexo’nun eski CEO’su Eşref Hamamcıoğlu, “Chef’s Pack” markasıyla sağlıklı ve dengeli beslenme sektörüne adım attı. Hamamcıoğlu, Chef’s Pack markasıyla 2 yılda 10 milyon dolar ciro yapmayı hedefliyor

sodexonun-eski-ceosu-kendi-markasini-yaratti

Türkiye’de toplu yemek ve hizmet sektörünün gelişmesindeki önemli isimlerden biri olan Eşref Hamamcıoğlu, yiyecek sektöründeki 20 yıllık tecrübesini, şimdi kendi markasına yatırıyor. Kurucu genel müdürlüğünü ve CEO’luğunu yaptığı Sodexo'dan ayrıldıktan sonra kendi şirketini kurarak iş hayatına yön veren Eşref Hamamcıoğlu, “Chef’s Pack” markasıyla sağlıklı ve dengeli beslenme sektörüne adım attı. Hamamcıoğlu, Chef’s Pack markasıyla 2 yıl içerisinde 10 milyon dolar ciro yapmayı planlıyor.

Büyük şehirlerdeki yoğun iş yaşamını, yalnız yaşamanın verdiği zorlukları ve beslenme alışkanlıklarının değişmesini dikkate alan Hamamcıoğlu, dengeli, sağlıklı ve kontrollü beslenmeye vakit bulamayanlar için kalorisi düşürülmüş, porsiyonları kontrollü yemek paketleri oluşturdu. Chef’s Pack markasıyla piyasaya sürülen paket içerisinde, kişiye özel hazırlanmış öğle ve akşam öğünleri için 5 günlük yemekler yer alıyor. Sterilizasyon yöntemiyle hazırlanan Chef’s Pack mönüleri, koruyucu katkı maddesi olmaksızın bir ay boyunca besin değerini kaybetmeden muhafaza ediliyor.

Online beslenme danışmanlığı desteği veriyor
Uzman beslenme danışmanlarının online desteğiyle kişiye özel oluşturulan Chef’s Pack menüleri, yine online siparişlerle adrese teslim ediliyor. Chef’sPack markasıyla, porsiyon ve kalorisi kontrollü beslenmenin lüks olmaktan çıkacağını belirten Hamamcıoğlu, “Günlük hayatın keşmekeşi ve koşturması içinde çoğumuz sağlıklı beslenme imkanı bulamıyoruz. Birçoğumuz diyet ve sağlıklı beslenmeyi pahalı ve lüks olarak görüyoruz. Ancak, bu böyle değil. İsteyen herkes internet üzerinden uzman beslenme danışmanımızla görüşüp, kendisine uygun olan mönüleri seçebilecek ve 5 günlük öğlen ve akşam öğünlerinden oluşan paketinin içeriğini belirleyebilecek. Özel ambalajda yer alan yiyeceklerden oluşan uygun fiyatlı paketimizi, Türkiye’nin her yerine teslim edeceğiz, üstelik alışmış olduğunuz geleneksel yemek çeşitlerimiz ile” dedi.


Fotogaleri Bulunamadı!

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri