Sokak futbolu heyecanı yaşandı

26 Mayıs 2014 Pazartesi

Yılın sıra dışı sokak futbolu turnuvası Red Bull Winning5’ın elemeler için son durağı Kent Meydanı AVM oldu

sokak-futbolu-heyecani-yasandi

Bursalı futbol sevdalılarının yeteneklerini sergiledikleri turnuvada sokak futbolu heyecanı Kent Meydanı AVM’den tüm Bursa’ya yayıldı. Mahalle maçı geleneğiyle düzenlenen Red Bull Winning5’ın Bursa’da yapılan elemeleri, yeteneklerini sergilemek için sahaya çıkan 30 takımın katılımı ve Bursalıların yoğun ilgisiyle gerçekleştirildi.

Gün boyunca çekişmeli ve renkli mücadelelere sahne olan maçları izleyen halk da keyifli saatler geçirdi. Rakipleri arasından başarıyla sıyrılarak Adana’daki finale katılma hakkını kazanan son iki takım Somaspor ve Chelsea FC oldu.

5 Nisan - 24 Mayıs günleri arasında Adana, İzmir, Antakya, İstanbul, Konya, Erzurum, Samsun ve Bursa’da yapılan elemelerden çıkan toplam 16 finalist takım, 8 Haziran’da Adana’da yapılacak nefes kesen finalde yarışacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri