Şölen, dünyada 46’ncı sıraya yükseldi

31 Ocak 2013 Perşembe

Şölen, 2011 yılında 59’uncu sırada olduğu dünyanın önde gelen çikolata ve şekerleme yayını Candy Industry’nin ‘Küresel Top 100’ listesinde en fazla büyüyen şirketlerden biri olarak bu yıl 46’ncı sıraya yükseldi

solen-dunyada-46nci-siraya-yukseldi

Şölen, adını dünya liginde üst sıralara taşıyor. Candy Industry’nin tüm dünyadaki çikolata ve şekerleme sektöründeki firmaları ciroları, üretim tesisleri ve çalışan sayısıyla değerlendirdiği ‘Küresel Top 100’ listesinde yer alan Şölen, 2011 senesinde 59’uncu sıradayken 2012 verileri ile 46’ncı sıraya yükseldi.

2010 yılında çikolata ve şekerleme sektöründe dünyanın en prestijli 100 şirketi arasına giren Şölen, geçen 2 yıl içerisinde hedeflerini büyüterek sıralamada ilk 50 firma arasına girmeyi başardı.

Dünya pazarlarında yürüttükleri yoğun ve titiz çalışmaların ödülünü bu şekilde aldıkları için çok mutlu olduklarını belirten Şölen CEO’su Elif Çoban, Şölen’in bir Türk markası olarak tüm dünyada adını duyurmasından büyük gurur duyduklarını söyledi. Çoban, “Turquality Programı’nın bize kattıklarını bu sıralamada net bir şekilde görüyoruz. Bu programların mevcut pazarlardaki büyümemize büyük etkisi oldu. Yeni pazarlara da yatırım yapma fırsatı bulduk. Marka bilinirliğimiz her geçen gün artıyor. Yurtiçi ve yurtdışında yürüttüğümüz nitelikli pazarlama ve satış faaliyetlerinin önümüzdeki yıllarda bizi daha da ileriye taşımasını hedefliyoruz” dedi. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri