Şölen’den 6 bin 500 kişilik ek istihdam

13 Temmuz 2015 Pazartesi

Şölen, Ramazan Bayramı’nda ürünlerini tüm Türkiye’ye ulaştırmak adına ek istihdam için düğmeye bastı. Şölen CEO’su Elif Çoban, “Tüketicilerimizle tek tek ilgileniyoruz, bu bayram sahada bizim için 6 bin 500 kişi çalışacak.” dedi

solenden-6-bin-500-kisilik-ek-istihdam

Her yıl yepyeni ve lezzetli ürünlerini tüketicileriyle buluşturan Şölen, Ramazan Bayramı döneminde talebi karşılamak için hazırlıklarını tamamladı. Şölen CEO’su Elif Çoban, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde tüm Türkiye’ye hitap edecek bir yapılanma ile dönemsel 6 bin 500 kişiyi işe almak üzere harekete geçtiklerini açıkladı. Elif Çoban, unutulmaya yüz tutan mendil geleneğini yeniden gündeme taşımak için, “Çok Amaçlı Toplum Merkezi” (ÇATOM) ile bir proje yürüterek, hem kadın istihdamını desteklediklerini hem de bayramların simgesi mendil geleneğini gündeme taşıdıklarını söyledi.

Çikolata sektöründe bayramların en fazla satış yapılan dönem olduğunu vurgulayan Elif Çoban, şöyle devam etti: “Bizim sektörümüzde bayramlar en fazla satışı yaptığımız ve Türkiye’nin her bölgesinde geniş kitlelere ulaşma şansını yakaladığımız dönemler oluyor. Bayramlara özel olarak çıkardığımız ürünlerle her gelir grubuna yönelik zengin bir ürün portföyü sunuyoruz. Onlara en iyisini sunabilmek adına tüm sene boyunca titiz bir şekilde hazırlanıyoruz. Bunun karşılığını da bu dönemde net bir şekilde görüyoruz. Tüketicilerimizle daha yakından ilgilenebilmek için Ramazan Bayramı döneminde ek istihdam yaratıyoruz. Tüm Türkiye’de sahada 6 bin 500 kişi Şölen stantlarında çalışacak.”

687 milyon TL ciro elde etti, MiLanGo pazardaki ilk üç markadan biri oldu
2014 yılında 687 milyon TL ciro elde ettiklerini, dökme çikolatada başarılarını sürdürerek yüzde 30’a yakın pazar payına ulaştıklarını söyleyen Şölen CEO’su Elif Çoban, bu yıl da pazar liderliğini açık ara korumayı hedeflediklerini belirtirken, “Pazarın yüzde 55’ini oluşturan ilk 15 hediyelik çikolata markası arasında geçen yıl 4 markamızla yer alırken, bu sene 6 markamız bulunuyor. Ciro sıralamasına göre MiLanGo pazardaki ilk üç markadan biri.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri