Somuncu Baba’nın sırrı Kayseri Park’ta açıklandı

18 Nisan 2016 Pazartesi

Yönetmenliğini ve yapımcılığını Kürşat Kızbaz'ın gerçekleştirdiği, “Somuncu Baba Aşkın Sırrı” Kayseri Park’ta sinemaseverler ile buluştu

somuncu-babanin-sirri-kayseri-parkta-aciklandi

Hacı Bayramı Veli Hazretleri’nin hocası Şeyh Hamid-i Veli Hazretleri’nin hayatını anlatan “Somuncu Baba; Aşkın Sırrı” filminin yönetmeni Kürşat Kızbaz, oyuncular Furkan Palalı, Altan Akışık ve Emin Olcay Kayseri Park’ta sinemaseverler ile buluştu. Özel gösterim öncesi gerçekleştirilen söyleşide sinemaseverler, film ekibine hem merak ettikleri soruları sorma, hem de oyuncular ile bol bol fotoğraf çektirme fırsatı buldular. Kayseri Valisi Orhan Düzgün, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Vali Yardımcısı Mehmet Aktaş başta olmak üzere birçok davetlinin katıldığı; Kayseri Park Cinemaximum Sinemaları'nda gerçekleştirilen gösterim yoğun ilgi gördü.


Fim ekibi, davetlilerin sorularını yanıtladı
Filmin yönetmeni Kürşat Kızbaz, filmi tüm davetlilerle beraber izlemenin kendilerine enerji verdiğini, daha fazla motivasyon sağladığını ve ilk kez izliyormuş gibi heyecanlandığınıifade etti. Başrol oyuncusu Furkan Palalı ise 4 mevsim film çekmenin görsellik açısından çok önemli olduğunu ve bunu gerçekleştirdiklerini kaydetti. Kurtlаr Vаdisi dizisindeki Ömеr Bаbа kаrаktеriylе özdеşlеşеn Emin Olcаy ise: “İslamiyette önemli bir şahıs olan Molla Fenari'yi canlandırmaya çalıştım. İlk şeyhülislam olan Molla Fenarisadece din bilgini değil aynı zamanda astronomi ve felsefeyle uğraşmış bir büyüğümüz. Böylesine önemli bir karakteri canlandırmaktan son derece mutluluk duyuyorum.” dedi.


Özel gösterime ev sahipliği yapan Kayseri Park Alışveriş Merkezi Müdürü Taner Aydın ise, Kayseri Park’ın sadece bir alışveriş merkezi olmadığını, bir yaşam merkezi olarak kültürel, sanatsal birçok etkinliğe de ev sahipliği yaptığını ve bundan sonraki süreçte de yapmaya devam edeceğini belirtti.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri