Sosyal Sorumluluk ödülü Onur Market’in

15 Aralık 2014 Pazartesi

“Alışverişte Onur Sözü” sloganını ilke edinen Onur Market, kurumsal sosyal sorumluluk alanındaki gelişmelerin aktarıldığı ve KSS çözümlerinin anlatıldığı Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) Pazaryeri etkinliğinde, “Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Çözümü Ödülü”ne layık görüldü

sosyal-sorumluluk-odulu-onur-marketin

Gıda perakendeciliğine 1997 yılında İstanbul - 4. Levent’te açtığı marketle giriş yapan Onur Market, kurumsal sosyal sorumluluk alanındaki gelişmelerin aktarıldığı Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) Pazaryeri etkinliğinde  “Kayıp Çocuklar Poşetlerde” konulu sosyal sorumluluk projesi ile ödülünü aldı.

Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği tarafından Kadir Has Üniversitesi’nde, gerçekleşen “KSS Çözümleri Pazaryeri” etkinliğinde, Türkiye'nin önde gelen şirketleri bir araya gelerek kurumsal sosyal sorumluluk alanındaki projelerini sergiledi.

Farklı sektörlerden 26 şirketi bir araya getirerek kurumsal sosyal sorumluluk alanında geliştirdikleri projelerini sergilemeleri, bu alandaki bilgi ve deneyimlerini diğer şirketlerle paylaşmaları için etkili bir platform sunan "KSS Çözümleri Pazaryeri" etkinliğinde bu yıl Onur Market’te “Kayıp Çocuklar projesi ile yer aldı. Market poşetlerine bastığı 5 kayıp çocuk resmi ve anne babaların bilmesi gereken 10 önemli kural ile toplum bilinci oluşturmayı amaçlayan Onur, projesini paydaşları ile paylaşma fırsatı buldu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri