Spine Tower firmaları hazırlıklarını sürdürüyor

26 Ağustos 2014 Salı

Spine Yönetim AŞ tarafından yönetilen Spine Tower’ın alışveriş katında yer alacak yiyecek-içecek ve hizmet markaları faaliyete geçmek üzere dekorasyonlarını ve açılış çalışmalarını tamamlamaya başladı

spine-tower-firmalari-hazirliklarini-surduruyor

Eyigüngör – Ortaş – Sayılı ve Uzal Ailelerinin yatırımı olan Spine Tower’da tam kapasiteye ulaşıldığında gün içinde 3 bin kişi çalışacak, 500 kişi de rezidanslarda yaşayacak.

“Yiyecek-içecek ve hizmet katı”nda bugüne kadar yer alan kiracılar şunlar; Tabled’ot restoranda SOA,  Steak House, GloriaJeans,  Subway ve Çaparist (kemiksiz balık). Ayrıca Vasfi Kuaför de hizmet katında faaliyete geçecek.

Baraj yapımlarında kullanılan ve en sağlam beton türü olan C80’le yapılan SpineTower’ın Yönetimi, konforun yanı sıra güvenlik, emniyet ve sağlamlık gibi özelliklere büyük önem veriyor. SpineTower, 191 metre yükseklikte bile açılabilen camlar, saniyede 6,5 m hıza sahip asansörler ve ferah kat tavan yüksekliği gibi özellikleri ile dikkat çekiyor.

Yüzde 54’ü yeşile ayrılan bu örnek projenin “ofis katları”nda çalışmalarına başlamakta olan kurumsal şirketler ise; Güreli Yeminli Mali Müşavirlik, Ulukartal Holding ile  Arsa sahipleri; Orsaş AŞ, ve USO Otomotiv.

Spine Yönetim AŞ Başkanı Işık Eyigüngör kiralamalarla ilgili olarak “Coldwell Banker’a Türkiye genelinde ve ilgili ülkelerde kiralama için tam yetki vermiş bulunuyoruz” dedi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri