Sportif babalar için özel hediyeler Intersport’ta

13 Haziran 2013 Perşembe

“Herkes için spor” diyen Intersport, sportif babalar için Babalar Günü’nde özel hediye seçenekleri sunuyor. T-shirtlerden spor ürünlerine kadar her yaşa ve zevke uygun sportif ve günlük giyebileceğiniz ürünler sunan Intersport’ta, babanız için aradığınız her şey tek çatı altında

sportif-babalar-icin-ozel-hediyeler-intersportta

Intersport, Babalar Günü’nde babanıza armağan edebileceğiniz özel hediye seçeneklerini sunuyor. Zengin ürün çeşidiyle her zevke ve keseye uygun sportif ürünler sunan Intersport’un, babalar için hediye seçenekleri arasında spor ayakkabıdan pantolonlara, Casio saatlerden bisiklete kadar sınırsız hediye seçeneği yer alıyor.

Farklı ve unutulmaz hediye arayan herkes için uygun alternatifler bulabileceğiniz Intersport’ta, şık ve rahat giyimi tercih eden babalar için Columbia, The North Face ve McKinley kargo pantolonlar, shortlar ve gömlekler yer alıyor. Günün her anında giyilebilecek 8 farklı rengi olan ve 29,99 TL’den satışa sunulan, Etirel polo yaka t-shirtler ise 3 al 2 öde kampanyasıyla babanız için çok iyi bir hediye alternatifi.

Eğer babanız heyecanı ve kameraları seviyorsa maceracı ve sportif babalar için GoPro kameralar babanız için uygun seçim olacak. Ayrıca babanız için spor ayakkabılar, sandaletler, Billabong, Quicksilver, Reef, Firefly, Rootfield marka yazlık shortlar, tshirtler, deniz şortları da uygun fiyat seçenekleriyle Intersport mağazalarında sizleri bekliyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri