SPX, farklı hediye alternatifleriyle sevgiye adrenalin katıyor

09 Şubat 2017 Perşembe

Adrenalin ve alternatif spor kategorileri denince Türkiye'de akla gelen ilk marka olan SPX -Sport Point Extreme, 14 Şubat'ta sevgilisine farklı bir hediye almak isteyenlere zengin seçenekler sunuyor

spx-farkli-hediye-alternatifleriyle-sevgiye-adrenalin-katiyor

Extreme spor dallarının ekipmanları ile koşu ve outdoor kıyafetlere olan ilgi artarken Sevgililer Günü hediye alışverişinde bu ürünler daha çok tercih edilmeye başladı. Adrenalin ve alternatif spor kategorilerinde pazar lideri olan SPX, sevgilisine yenilikçi fonksiyonlara sahip olan, yüksek kaliteli ve şık bir hediye almak isteyenlere zengin seçenekler sunuyor.

 

Dünyanın lider markaları SPX’te

Olgar Şirketler Grubu’na bağlı olarak 1989 yılından bu yana hizmet veren SPX mağazaları marka çeşitliliği ile dikkat çekiyor. Jack Wolfskin, Salomon, Merrell, Rossignol, Burton, Quiksilver, Roxy, Billabong, Babolat gibi dünyanın lider markalarının Türkiye temsilciliğini yapan Olgar, perakende ayağında bu markalarla birlikte Skechers, Vans ve Oakley gibi markaların ürünlerini de SPX mağazalarında müşterilere sunuyor.

 

Soğuk kış günlerinde sevgilinizi ısıtacak farklı renk ve özelliklere sahip olan montlar, gelişmiş teknolojileri ve modern tasarımları ile ilgi çeken ayakkabılar ve botlar, çeşit çeşit bereler, eldivenler, polarlar, saatler, çantalar ve aksesuarlar SPX’te yer alan binlerce üründen bazıları.

 

2’nci ürüne 125 TL indirim fırsatı

SPX hem online alışverişte hem de mağazalarında geçerli olan bir kampanya yapıyor. Kampanya kapsamında Salomon, Merrell ayakkabı alanlar outdoor kategorisindeki Salomon, Merrell, The North Face ve Jack Wolfskin markalı ürünlerde alacakları 2’nci ürüne 125 TL indirim kazanacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri