Standartlar, Üçge Elektronik’le yakalanacak

23 Eylül 2014 Salı

Endüstriyel gıda üretici ve perakendecilerine yönelik çözümler sunan Üçge Elektronik AŞ, AB Uyum Yasaları kapsamında kalite kontrol ve proses iyileştirme konularında standartların yakalanmasını sağlamak amacıyla bir organizasyon düzenliyor

standartlar-ucge-elektronikle-yakalanacak

Üçge Elektronik AŞ, Bizerba firmasının katkı ve destekleriyle AB Uyum Yasaları kapsamında kalite kontrol ve proses iyileştirme konularında standartların yakalanması için ‘İnspection Day’ organizasyonuna imza atacak. Üçge Elektronik tarafından ilki düzenlenecek olan ‘İnspection Day’, 25 Eylül günü Green Park Hotel-Bostancı’da gerçekleşecek.

‘Üretimde yüzde 100 Kalite Kontrolü’ temasıyla düzenlenen Inspection Day, Bizerba’nın Global Pazarlama ve Satış Eğitmeni Ralf Weitzenberg tarafından sunulacak. Üretim ve izlenebilirliğe dair her türlü veri tedariği sağlayan, tartım/etiketleme otomasyonu ve bu otomasyonların konuştuğu uygulama yazılımlarını geliştiren Bizerba, yüzde 100 Kalite Kontrol, Üretim Süreçlerinin gözden geçirilmesi ve iyileştirilmesi ile performans artışına olanak sağlayan çözümlerin tamamına dair ürün portföyüne sahip. Yenilikçi ve öncü ürünleri daha önce birçok fuarda sergilendiği üzere;  yurtdışı fuarlarını ziyaret etme imkanı bulamayanlar için Türkiye’deki ilgili ve yetkili kişileri bilgilendirici böylesi bir organizasyonla duyurmayı, tanıtmayı ve farkındalık yaratmayı amaç edinen Üçge Elektronik AŞ, fayda yaratacak teknolojiler ve sektörel gelişimleri müşterilerine duyurmaya devam ediyor. Ülkenin birçok önemli firmasından ilgili ve yetkililerin katılacağı bu organizasyonda tanıtılacak olan Bizerba Metal Dedektör, Bizerba X-Ray ve Bizerba Vision System ile ilgili teorik ve gerçek uygulamalarla ilgili bilgiler verilerek, sunumlar arası, interaktif molalar ve sunumlar sonrası gerçek ürün testleriyle ilgi uyandıracak etkileşimlerin yaratılması amaçlanmakta.

Kimler olacak?
Beyaz et, kırmızı et, süt ve süt ürünleri, meyve-sebze, hazır ambalajlı ürün, deniz mahsulleri, ilaç ve kimya sektörlerinden ilgili isimler bu organizasyona davet edilerek katılım gösterecek.

Organizasyonun getirileri
Organizasyonda; tesislerde üretim standardizasyonu, üretim iyileştirme, kalite ve ürün güvenliği konularında çözüm sunan sistemlerin anlatılmasının yanı sıra interaktif uygulamalar da yer alacak. Bu sayede katılımcılar tanıtılan sistemlerin faydalarını uygulamalarla tecrübe etme fırsatı yakalayacak.

Konuyla ilgili görüşlerini dile getiren ÜÇGE Elektronik AŞ Endüstriyel Ürün Grubu Direktörü Ali Emin Eskiçırak, “Firma olarak üstlendiğimiz sektörel gelişim ve yenilikleri takip etmek,  duyurmak ve portföyümüzdeki önemli firmaların kullanımına sunup innovatif gelişim sağlamak ve kalite kontrol anlayışını değiştirerek, standartlarını arttırmayı hedeflemekteyiz. Mevcut ya da geleceğin ihracatçısı olmayı kendine vizyon edinmiş firmalarımız bu gibi yeniliklere açık ve hazır olmakla beraber, bu teknolojileri uygulamak gibi görevleri de üstlenmişlerdir. Ülkenin gelişimi, firmalarımızın gelişimine; firmalarımızın gelişimi de teknolojik gelişim ve yükselen standartlara bağlıysa (ki öyle); bizler de olmamız gereken yerde durarak, bu değişim ve gelişime katkı sağlayarak, firmalarımıza destekçi olduğumuzu gösteriyoruz. İşi üretim, gücü kalite olan tüm firmalarımızı ve ilgili çalışanlarını bu programımıza katılmaya davet ediyor ve katılımlarını umut ediyoruz” diye konuştu.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri