Starbucks tarihinde bir ilke imza atıyor

14 Temmuz 2016 Perşembe

Dünyanın en büyük kahve zincirlerinden Starbucks'tan yepyeni bir adım geliyor. Kahve zinciri bazı lokasyonlarda dükkanlarında fırın açacak ve o şubelerde fırın ürünleri satacak

starbucks-tarihinde-bir-ilke-imza-atiyor

Hürriyet’te yer alan habere göre Starbuck’ın bu adımı İtalyan fırın ve lokanta şirketi Princi ile olan ortaklığından kaynaklandığı ifade edildi. Uygulamanın tahminen 2017 yılında başlayacağı ve kahve zincirinin İtalyan şirketinin ürünlerini satmaya başlayacağı ifade edildi.


Diğer yandan İtalyan şirketin ürünleri, kahve zincirinin 'Reserve' konseptli mağazalarında satılan tek gıda ürünü olacak. Bunun da yepyeni bir şube modeli olacağı ve gelecek sene hizmete gireceği belirtildi.


45 yıllık tarihte bir ilk
Starbucks CEO'su Howard Schultz: “Bu bizim 45 yıllık tarihimizde bir ilk olarak ve gerçekten dükkanların içinde fırın yer alacak. New York ve Şanghay'daki mağazalarımızda önümüzdeki aylarda konuyla ilgili açıklama yapılacak.” diye konuştu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri