Starbucks Türkiye: Mağaza Kapanması Bizi Kapsamıyor

04 Temmuz 2008 Cuma

Starbucks Coffee Türkiye, Starbucks Coffeenin ABDdeki mağazalarına yönelik tasarrufunun, Türkiyedeki operasyonlarını kapsamadığını bildirdi.

starbucks-turkiye-magaza-kapanmasi-bizi-kapsamiyor
Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; Starbucks Coffee Türkiyeden yapılan yazılı açıklamada, Starbucks Coffeenin, ABD'deki 600 mağazanın kapatılacağına ilişkin açıklamasının, Türkiyede de bazı basın yayın organlarında yer bulduğu kaydedildi. Türkiyede 5. yılını dolduran Starbucks Coffeenin Türkiyedeki operasyonlarını başarıyla ve kısa, orta ve uzun vadeli büyüme planlarına uygun olarak yürüttüğü belirtildi. Açıklamada, Dolayısıyla Starbucks Coffeenin ABDdeki mağazalarına yönelik tasarrufu, Türkiyedeki operasyonlarını kapsamamaktadır. Starbucks Coffee Türkiye `de 8 ildeki 105 mağazası ve yarattığı bin kişiyi aşan istihdam hacmi ile kahve severlere mükemmel kahveyi, mükemmel bir ortamda ve tutku dolu bir hizmet anlayışını da yansıtarak sunmaktadır denildi.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri