Starbucks VIA Türkiye’de

03 Nisan 2013 Çarşamba

Starbucks, şimdi kahve keyfini evde, işte, hatta yolda yürürken sürdürebilmek isteyenler için ‘toz kahvesi’ Starbucks VIA™’yı Türkiye mağazalarında da sunmaya başladı

starbucks-via-turkiyede

Starbucks Türkiye, 10’uncu yılını kutladığı bu sene bir yeniliği daha getiriyor. Starbucks’ın misafirlerine anında içmeye hazır kahve sunabilmek için yaptığı çalışmalar sonucu ortaya çıkan toz kahvesi Starbucks VIA™, Starbucks Türkiye mağazalarında da satışa sunuluyor.

Arabica çekirdeklerinin toz kahve formatına getirilmesi ile yüzde 100 doğal bir süreç ile hazırlanan Starbucks VIA™, günün her saatinde ve diledikleri her yerde Starbucks lezzettine ulaşmak isteyenler için pratik bir çözüm. Tek içimlik paketlerde sunulan VIA™’ya sadece sıcak veya soğuk su ekleyerek kahveniz anında hazır oluyor. 

Veranda, Colombia ve ItalianRoast olmak üzere 3 farklı çeşidi ile Türk tüketicisiyle buluşacak olan Starbucks VIA™, farklı aroma ve yoğunlukta kahve sevenlerin beklentilerini karşılıyor. Veranda, yumuşak içimi ile hafif kahveleri sevenler için ideal iken, belirgin fındık lezzeti sunan Colombia, Latin Amerika kahvelerini sevenlerin tercihi olacak. Yoğun, tatlı ve hafif isli bir lezzet sunan, Starbucks’ın özel bir harmanlarından biri olan Italian Roast ise yoğun kahve tadından vazgeçemenyenlerin diledikleri an kahve keyfini yaşamalarını sağlayacak.   


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri