Stil’in adı Kentpark

14 Nisan 2015 Salı

Ankara’nın alışveriş merkezi Kentpark AVM’de hafta sonu ‘Stil’ konuşuldu

stilin-adi-kentpark

Ekranların fenomen programı ‘İşte Benim Stilim’in jürileri Ivana Sert ve Kemal Doğulu Kentpark AVM’ye konuk oldu. Sivri dilleri ile yarışmacıları eleştiri yağmuruna tutan ünlüler bu kez de Kentpark AVM misafirlerini mercek altına aldı. Gazeteci Esin Övet’in moderatörlüğünde gerçekleşen sohbette stil sahibi olmanın püf noktaları ziyaretçilerle paylaşıldı.

Ivana Sert, güzellik sırlarını kadın ziyaretçilere anlatırken güzel ve bakımlı olmanın çok pahalı olmadığını, evlerde de yapılan maskelerle güzelliğe güzellik katılabileceğini sevenlerine iletti.

500’den fazla kombinin yarıştığı ‘Kentpark Onstage’ yarışması finalistlerinin de açıklandığı günde kazanan yarışmacılar hediye çeklerini Ivana Sert ve Kemal Doğulu’dan aldı. Hayranları ile ayrı ayrı ilgilenen Sert ve Doğulu gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı ziyaretçilere teşekkür ederek vedalaştı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri