Su alışkanlığı değişiyor

27 Eylül 2013 Cuma

Aynı çatı altında topladığı su markalarını, tek tuşla kapıya getiren ‘Damacana’ uygulaması, Damla Doğal Kaynak Suyu’nu hizmet ağına ekledi

su-aliskanligi-degisiyor

Hayata geçtiği günden itibaren, yoğun ilgi gören ‘Damacana’ uygulaması, bünyesinde yer alan su markaları yelpazesini genişletmeye devam ediyor.

Mobil, SMS, Facebook ve www.damacana.com.tr websitesi üzerinden ücretsiz erişilebilen ‘Damacana’, Damla Doğal Kaynak Suyu’nu bünyesine katarak, çeşitliliğini arttırdı.  

‘Damacana’ uygulaması Damla Doğal Kaynak Suyu’nu, ücretsiz ve zaman kaybını önleyerek, istenilen gün ve saatte kullanıcıların evlerine teslim ediyor. ‘Damacana’yla kullanıcılar, markaların tüm promosyonlarından haberdar edilerek, aynı zamanda su markalarının tanıtım sayfalarından, ürünler hakkında detaylı bilgiye de ulaşabiliyor.

Nisan ayından bu yana Abant, Assu, Buzdağı, Gümüş ve Kay gibi su markalarını bünyesine katan platform, Avrupa standartlarında 25 sağlıklı su markasını bir arada sunmayı ve 2013 yılının sonuna kadar 500 bin kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri