Sunar Grup'a Anadolu Markaları Ödülü

28 Aralık 2012 Cuma

Capital ve Ekonomist dergileri ile Türkiye Finans’ın katkılarıyla bu yıl 6'ncısı düzenlenen Anadolu Markaları 2012 Yarışması'nda, Sunar Grup, başarılı iletişim ve pazarlama çalışmalarıyla ödüle layık görüldü

sunar-grupa-anadolu-markalari-odulu

İstanbul dışındaki illerde markalaşma bilincini yerleştirmeyi hedefleyen yarışmada, Anadolu çapında marka bilincini geliştirmek amacıyla markalaşma stratejisiyle fark yaratan, başarılı pazarlama ve iletişim çalışmasıyla göz dolduran firmalar ödüllendirildi.

"Büyük Şirketler" ve "Küçük İşletmeler" grupları içinde sektörlere göre ayrışan farklı kategorilerde ödüllerin dağıtıldığı törende, kısa sürede gösterdiği başarılı iletişim ve pazarlama stratejisi nedeniyle Sunar Grup ikincilik ödülüne layık görüldü. Yarışma için Anadolu illerinden 164 firma başvurdu. Jürinin oyları ile belirlenen başarılı markalara, ödülleri törenle takdim edildi.

Tarım, imalat ve ticaret sektörünün önemli aktörlerini bir araya getiren 'Anadolu Markaları 2012' ödül törenine Türkiye Finans Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak ve Genel Müdürü Derya Gürerk ve Sunar Grup CEO’su Hüseyin Çomu ile Sunar Grup iletişim danışmanı Doret Habib katıldı.

Büyük İşletmeler Ticaret kategorisinde ikincilik ödülünü alan Sunar Grup CEO’su, Hüseyin Çomu, “Markalaşmak, Adana çiftçisini ve Adana'yı tanıtmaktır. Markalaşmak, kendisi için istemediğini başkaları için de istememektir. Markalaşmak, iyi ürün üretmektir. Markalaşmak, müşteriyi memnun etmektir. Markalaşmak, sabırlı olmak ve uzun soluklu maraton koşmaktır. Markalaşmak, çiftçi, paydaş, tüketici, firma el ele koşmaktır. Markalaşmak, özetle emeğinin karşılığını almaktır" dedi. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri