Sunay Akın sevenleriyle buluştu

13 Temmuz 2015 Pazartesi

Forum Aydın’ın ramazan etkinlikleri kapsamında konuk ettiği ünlü şair, yazar ve gazeteci Sunay Akın kendine has üslubuyla herkese unutulmaz bir akşam yaşattı

sunay-akin-sevenleriyle-bulustu

Aydın ve çevre illerde yaşayanların alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, 12 Temmuz Pazar akşamı ünlü şair, yazar ve gazeteci Sunay Akın’ı sevenleriyle buluşturdu.

‘Modern meddah’ diye tanımlanan ve kendine has üslubuyla dinleyenleri adeta mest eden Sunay Akın, Zeytin Meydanı’ndaki programında, eski Ramazanlardan bugüne taşınan hikâyeleri ve tarihten bilinmeyen anekdotları, Forum Aydın ziyaretçileriyle paylaştı.

Akın, anlattığı birbirinden güzel ve gerçek hayattan alınmış hikâyelerle sevenlerini eski Ramazanlara doğru yolculuğa çıkardı. Keyifli bir ortamda gerçekleşen sohbete, Forum Aydın ziyaretçileri yoğun ilgi gösterdi.

Akın, etkinliğin sonunda hayranlarıyla fotoğraf çektirip, imza dağıttı ve onlara unutamayacakları bir akşam yaşattı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri