Sünger Bob Kipa AVM’lerde

09 Şubat 2015 Pazartesi

Sevilen çizgi film karakteri Sünger Bob ve dostları, hem minikleri hem büyükleri Kipa'da heyecanlı bir maceraya davet ediyor. Etkinliğe katılacak olanlar, Sünger Bob’un dünyasında üç boyutlu bir yolculuğa çıkacak

sunger-bob-kipa-avmlerde

Kipa, “Sünger Bob ile Macerayı Kipa AVM’de Keşfet” etkinliğinde, çocukların olduğu kadar büyükleri de favori çizgi film  karakterleri Sünger Bob ile arkadaşları Patrick, Squidward, Bay Yengeç, Sandy ve Plankton’un dünyasında keyifli bir gezintiye çıkaracak.

Vizyona giren filmi ile aynı haftada Kipa AVM'lerde gerçekleşecek olan Sünger Bob etkinliği, 11 Şubat – 9 Mart günleri arasında Balçova Kipa AVM’de, 11 – 22 Mart arasında da Çiğli Kipa AVM’de gerçekleşecek.
Kipa AVM'lere, sevimli kahramanların yaşadıkları Bikini Kasabası kurulacak; çocuklar, Sünger Bob’un Ananas Evi’ni, Yengeçburger Restoran’ı ve Squid Ward’ın evini yakından görebilecek. Çocuklar AVM içinde tekneye binebilecek, denizanası yakalama yarışması gibi heyecanlı aktivitelere katılabilecek.

Sünger bob’un en iyi arkadaşı sertifikası
“Sünger Bob ile Macerayı Kipa AVM’de Keşfet” etkinliğinde minikler eğlenceli müzikler eşliğinde dans etmenin yanı sıra Sünger Bob ve arkadaşları ile fotoğraf çekilme fırsatını da yakalayacak. Ayrıca gün sonunda her çocuğa “Sünger Bob’un En İyi Arkadaşı” sertifikası verilecek. Çocuklar gönüllerince eğlenirken, ebeveynleri de onların bu mutluluğuna ortak olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri