SüngerBob sevenleriyle Palladium’da buluşacak

21 Ocak 2015 Çarşamba

Çocuklar kadar yetişkinlerin de sevgilisi SüngerBob, sevimli arkadaşlarıyla birlikte sömestir boyunca Doğa Koleji ana sponsorluğunda AVM Partners tarafından yönetilen Palladium Ataşehir AVM’de olacak. İstanbul’a ilk defa gelecek olan SüngerBob, tüm çocukları efsanevi “Bikini Kasabası’’nda ağırlayacak

sungerbob-sevenleriyle-palladiumda-bulusacak

Su altında yaşayan çizgi film karakteri SüngerBob ve arkadaşları Patrick, Squidward, Bay Yengeç, Sandy ve Plankton’un yer aldığı Bikini Kasabası, tüm ihtişamı ile Palladium Ataşehir’de kapılarını açmaya hazırlanıyor. Sünger Bob ve arkadaşlarının yer aldığı Bikini Kasabası, sömestir tatili boyunca çocuklarla dolup taşacak.

İstanbul’da ilk defa yapılacak olan ve Doğa Koleji ana sponsorluğunda gerçekleşecek etkinlikle, SüngerBob’un Ananas Evi, Yengeçburger Restoran, SquidWard’ın evi ile SüngerBob ve arkadaşlarının maskotları yer alacak. Ayrıca hikâyenin geçtiği Bikini Kasabası’nda yer alan farklı dekorlar da sevimli miniklerin ilgi odağı olacak. Etkinliğe katılan çocukları bir de sürpriz bekliyor. Tatilin tadını doyasıya yaşamak için Palladium’a gelerek Bikini Kasabası’nı ziyaret edecek olan çocuklara görevler verilecek. Görevleri tamamlayan tüm çocuklar, çeşitli hediyeler kazanmanın mutluluğunu yaşayacak.

Doğa Kolej’inin çeşitli etkinlikleriyle renk katacağı, çizgi film severler için SüngerBob’un macera dolu dünyasının kapıları 24 Ocak-08 Şubat günleri arasında, İstanbul Anadolu Yakası’nda eğlence ve lezzetin sonsuz keyfinin merkezi Palladium Ataşehir’de açık olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri