Sürdürülebilir Markalar buluşuyor

08 Mayıs 2014 Perşembe

‘Sustainable Brands- Sürdürülebilir Markalar’ konferanslar serisinin İstanbul ayağı, 28-29 Mayıs günlerinde Swissotel The Bosphorus’ta gerçekleşiyor. İstanbul’da ikinci kez düzenlenen Sustainable Brands Istanbul 2014’e yurt içi ve yurt dışından 65’in üzerinde konuşmacı katılıyor. Konferansta 40’ı aşan oturum ve 3 workshop’la konuşmacılar ilham veren görüşlerini katılımcılarla paylaşıyor

surdurulebilir-markalar-bulusuyor

Bu sene Reimagine, Redesign, Regenerate (Yeniden Düşün, Yeniden Tasarla, Yeniden Yarat) teması ile marka, pazarlama, iletişim, inovasyon ve sürdürülebilirlik profesyonellerini buluşturan güçlü marka platformu Sustainable Brands Istanbul 2014, 28-29 Mayıs’ta Swissotel The Bosphorus’ta düzenleniyor. Değişen tüketici davranışları, marka değerlerini artıran yeni stratejiler, markalarda karlılığın değişen parametreleri, başarılı uygulamalar ve yenilikleri konuşulacağı Sustainable Brands İstanbul 2014’e 65’in üzerinde konuşmacı katılıyor. Konferansta 2 gün süresince 40’ı aşan oturumların ve 3 workshop’un yanı sıra bağımsız konuşmalar ve özel etkinlikler, ana ve paralel kulvarlarda gerçekleşecek.

Sürdürülebilir Markalar Konferansları dünyanın çekim merkezleri olan San Diego, Londra, Rio de Janerio, Buenos Aires ve İstanbul’da düzenleniyor. Sustainable Brands Istanbul 2014 ikinci yılında da global markalar ile güçlü Türk markalarını bir araya getiriyor. Konularında uzman moderatörlerin eşliğinde yapılacak atölye çalışmalarında katılımcılar beyin fırtınası yapma fırsatı buluyor, markaların başarısını artıracak yenilikçi araçlar ve yöntemler ortaya çıkıyor.

Dünyanın önde gelen pazarlama ve iletişim guruları İstanbul’da
İş dünyasının önde gelen liderleri marka kimliği, yeni dönem müşteri ilişkileri, sosyal paydaş olmanın anlamı, paylaşım ekonomisi, internetin markalar üzerindeki kaldıraç etkisi, pazarlamada yeni yaklaşımlar, tasarım ve inovasyonda fark yaratan uygulamalar, tedarik zincirinde otantizm ve şeffaflığın gücü gibi konuları konuşuyor.

Unilever’in Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Marc Mathieu, “Anlamlı Markalar Endeksi”nin yaratıcısı Havas Media’nın Kurucu Ortağı Denise Turner, reklamcılığa taze bir yaklaşım getiren Goodvertising’in Yazarı ve Ajansı’nın Kurucusu Thomas Kolster, Sürdürülebilir İletişim Ajansı Futerra’nın Kurucusu Solitaire Townsend, sürdürülebilir bir gelecek için global markalarla çalışan Forum for the Future’ın CEO’su Sally Uren, Sustainable Brands’in Kurucusu Koann Vikoren Skrzyniarz, Avery Dennison’un CEO’su Dean A. Scarborough, sosyal değişimi amaçlayan dijital strateji ajansı Little Green Men Interactive’in Kurucu Ortağı Valdis Wish konuşmacılardan sadece bazıları.

Sürdürülebilirlik Akademisi tüm etkinliklerini karbon nötr olarak gerçekleştiriyor Sustainable Brands Istanbul 2014’da konferansın karbon ayak izi üniversiteli gönüllülerden oluşan “Karbon Avcıları” ekibi tarafından hesaplanıyor ve Ege Orman Vakfı işbirliği ile siliniyor.  Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri