Sürdürülebilirlik Akademisi’nden sivil inisiyatif

15 Ocak 2014 Çarşamba

Sürdürülebilirlik Akademisi ve Sustainable Brands İşbirliği İle “Sürdürülebilir Markalar Platformu’’ kuruldu

surdurulebilirlik-akademisinden-sivil-inisiyatif

Dünya çapında iş dünyasının ve markaların geleceğini şekillendiren Sustainable Brands‘ın işbirliği ile “Sürdürülebilir Markalar Platformu” oluşturuldu. “Sürdürülebilir Markalar Platformu”, sürdürülebilir verimli bir geleceğe giden yolda iş ve marka liderlerinin kısa ve uzun vadedeki gelişimlerine liderlik ederek ilham veren, onları sürece dâhil eden ve donanımlarını arttırmayı hedefleyen çalışmalar yapmayı amaçlayan bir platform.

Sürdürülebilir Markalar Platformu, üye markaların marka, tasarım, inovasyon ve sürdürülebilirlik temsilcilerine ve sosyal girişimcilere işbirlikleri ile keşfetmek, eş zamanlı yaratmak ve verimli marka stratejileri oluşturmak konusunda destek olmayı hedefliyor.

Çalışmalar başladı
Yeni sivil inisiyatif, faaliyetlerine Unilever, Coca Cola, Schneider Electric, BASF, Anadolu Efes, TAV Havalimanları, Filli Boya, Bio Istanbul gibi güçlü markaların öncülüğünde başladı.

Sürdürülebilir Markalar Platformu bu hedefleri doğrultusunda yapacağı çalışmalar ile birlikte gerek dijital iletişim aracı surdurulebilirmarkalar.com ile global ve ulusal marka haberlerinin paylaşıldığı, gerekse markalar için peer to peer iletişimin kurulduğu alanlar yaratıyor.

Platform üyeleri, periyodik olarak düzenlenen toplantılarla biraraya gelerek marka dünyasında pozitif değişim yaratmak amacıyla deneyimlerini paylaşarak, güçlü bir iletişim ağı kuruyor. Platform çatısı altında oluşturulan çalışma gruplarına katılan marka profesyonelleri Global Sustainable Brands ağı tarafından yapılan çeşitli çalışmaların da bir parçası oluyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri