Surf&Sound festivali keyfi Solait ile çıkar

19 Ağustos 2013 Pazartesi

Solait, 19-24 Ağustos günleri arasında Alaçatı’da düzenlenecek olan Surf& Sound 2013’ün sponsoru oldu

surfsound-festivali-keyfi-solait-ile-cikar

Türkiye’de sadece Watsons mağazalarında satılan güneş ürünleri markası Solait’in ikinci defa sponsor olduğu Surf&Sound, heyecanlı sörf yarışmaları tüm konuklara keyifli anlar yaşatacak. Alaçatı Beach Resort’ta gerçekleşecek festival, yazın en heyecanlı ve sürprizli etkinliği olmaya aday.

Solait, festivalin güneşlenme alanında Solait şemsiyeleri ve minderleri ile katılımcılar için festival boyunca keyifli bir alan oluşturuyor. Ayrıca festivalde Solait standına uğrayan katılımcılar diledikleri Solait ürünlerini deneyebilecek ve 2 gün boyunca sürpriz Solait hediyeleri onları bekliyor olacak.

Solait Güneş Ürünleri; yetişkin losyonu, bebek ve çocuk losyonu, nemlendirici vücut losyonu, sprey çeşitleri, güneş sonrası vücut spreyi, anti-aging özellikli yüz koruyucu spreyi ile güneşe karşı komple bakım ve koruma sunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri