Survivor All Star şampiyonu Turabi, Tarsu AVM’deydi

21 Eylül 2015 Pazartesi

2014 yılında kazandığı şampiyonluğun ardından 2015'te de Survivor All Star şampiyonu olmayı başaran Turabi Çamkıran, Banu Noyan organizasyonuyla Mersin'in gözde alışveriş merkezi Tarsu AVM'de sevenleriyle bir araya geldi

survivor-all-star-sampiyonu-turabi-tarsu-avmdeydi

Büyük bir izdihama neden olan hayranları Turabi’ye ulaşabilmek, fotoğraf çektirebilmek ve imza alabilmek için birbirlerini ezdi.

İzdihamda birçok kişinin ayakkabısı ayağından çıktı, ezilme tehlikesi yaşadı. AVM yönetimi yoğun kalabalıktan dolayı organizasyonu zamanından önce bitirmek zorunda kaldı.

7’den 70’e her yaştan hayranının katıldığı etkinlikte, yaşlı bir teyze Turabi’ye ulaşabilmek için kendini sahneye attı. Oğlunun vefat ettiğini ve Turabi’ye çok benzediğini gözyaşları içinde anlatan teyze, Turabi’ye oğlum diye sarılıp öptü.

Gördüğü ilgili karşısında çok mutlu olduğunu dile getiren Turabi, Survivor’la ilgili bir soru üzerine “Orada yaşanan her şey gerçekti, yalan olan hiçbir şey yoktu.” dedi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri